1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Numra Te gjermanis

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ardd, 12 Shkurt 2020.

 1. ardd

  ardd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje

  deshte me pyt per numra german pom duhen perafersisht 100-500 numra german, veq ni kod me ju ardh per verifikim.

  Free ose qe ke naj kompani me pages.
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kqyr ndoshta ky te bon zgjidhje pasi e kam pa qe merret me shitje numrave @DardanDaci
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  938
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  @phoenix flm per tag :D
  @ardd Une muj met kry pun kontaktom ne mesazh privat per ma shum info :)

  Qdo te mire
   

Shpërndaje faqen

Loading...