1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Numer te Shqiperis per PayPal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga JetmirKs, 4 Prill 2019.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ka najfar mundesia me ble prej ndonje kompanie nje numer te shqiperis dhe pastaj ata me dergu ne Kosov se po me duhet me konfirmuar PayPal , qe mos me shku atje ne Shqiperi me ble ..
   
 2. Best Answer:
  Post #3 by DardanDaci, 4 Prill 2019
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Ne shqiperi nuk te ndihmon njeri ashtu sepse, blihen me karte id. Ska besim dikush cka ban ti me ate numer.
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Best Answer
  Shko deri ne kuks vllai vizitoje pak vendin haje nje drek dhe bleje nje numer :p
   
  Elion1 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  That's it :p
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...