1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Numer per vertetim WhatsApp Germany

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DarKr0x, 9 Korrik 2020.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  me duhet nje sherbim per te verfikikuar whatsapp me numer gjerman. Kam provuar shumicen e web free ne google por nuk me kane funksionuar.
  Nese dikush ka ndonje zgjidhje te komentoje. Mund te me sygjeroni dhe ndonje web te lire qe ofron kete sherbim. Faleminderit.
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. ageniu5

  ageniu5 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A e ke numrin e wats app ...SIM CARD gjermane a e ke.. sim carden qe disponon me wats app qe do t verifikosh... e nese jo, atehere kujt po mundohesh me ja vjedh WATS APPIN ?
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Nese te duhet numer vetem 1 perdorimsh per aktivizim un mund ta kryej kete sherbim.
   
 5. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk ka mo falas shok, blije online me lek dhe funksionon.
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me dergo mesazh sepse nuk mundem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...