1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Nuk u approvova per 2Checkout

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga notime4u, 13 Shkurt 2020 në ora 14:02.

 1. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Qe 2 muaj po provoj te hap 2checkout account dhe te gjitha nuk pranohen, poashtu edhe ni shoku i imi me tha te njejten, din ndokush ndonje gje?
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,478
  Pëlqimet:
  592
  Pikë nga trofetë:
  243
  Tregona arsyen pse sje pranu , qka tkan shkru bone screenshot dhe qite ktu?
   
 3. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sote bera rinovim domain ne host.al me 2checkout nuk kisha asnje problem.
   
 4. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Qysh menon rinovim, un nuk acceptohem per te pranuar para.
   
 5. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo spo kallxojn veq ma bojn sje pranu.
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  796
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  73
  Lexoje mire spo thot qe spo pagun dot por spo pranon me kriju llogari ne 2checkout.
   
 7. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po kjo osht qka po pyes.
   
 8. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  38
  E lexova mire .... e kam hapur accaundin pa problem fare
  https://imgur.com/h76aF6F
   
 9. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,718
  Pëlqimet:
  299
  Pikë nga trofetë:
  213
  Accounti hapet, por varet a te verifikojne për të pranuar pagesat.
   
 10. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po, nuk e pranojn.
   
 11. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Problemi osht se accounti hapet por nuk pranohet kur behet applikimi ose verifikimi nga 2checkout.
   

Shpërndaje faqen

Loading...