1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim nuk thyej dot cek a shtoj metod tjeter

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga dionis11, 9 Prill 2020.

?

me ndihmoni

 1. a ka antare ktu qe punojn me adsense

  3 vote(s)
  75.0%
 2. pres pergj

  1 vote(s)
  25.0%
 1. dionis11

  dionis11 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  psh miq,une kam nje web qe publikoj software,movie..etj..dhe pagesen ne adsense e kam me cek me ka ardhur ketu kam pyet ne tirane ne disa banka dhe se thyejn,por shoh qe adsense ka nje menyre tjeter pagese ju lutem kush nga ju di qofte edhe per cekun ku thyhet dhe apo menyren tjeter te pageses si behet do ja u di per faleminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  I ka ikur koha cekut. Vendos me mire llogarine bankare dhe parat i merre brenda javes.
   
  dionis11 pëlqen postimin.
 3. dionis11

  dionis11 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  flm
   
 4. EddieN

  EddieN Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prsh.

  Une kam llogari ne bkt por e kam ne lek. A ka problem per wire transfer? Sepse aty thot duhet sesben llogari ne euro. A nuk ti konverton vet banka? Apo duhet te hap tjeter llogari ne euro?
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  kam nje paypal ku i marr leket me $ dhe kur i terheq me card crediti behen automatikisht Lek

  besoj se edhe puna WIRE TRANSFER e ka kshu
   
  EddieN pëlqen postimin.
 6. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk ka asnje problem ti konverton banka ne lek
   
  EddieN dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po si e ka referuar edhe shteti me larte nuk ke asnje problem. Parat konvertohen direkt me kursin qe ka banka ate dite qe pranon transaksionin.
   
  EddieN pëlqen postimin.
 8. EddieN

  EddieN Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Flm shum per pergjigjet tuaja
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...