1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje nuk po ndrrohet emri fanpage

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Inspector, 17 Prill 2019.

 1. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje, a muni mem ndihmu spo muj me e ndrru fanpage emrin nuk e kom blocked ose diqka tjeter po kur du me e ndrru thot:

  Your Page name can't be changed.
  You can update your Page category and add other info to describe your Page so it is easier for people to find it. Learn more

  Kom provu disa category tjera prap njejt ku osht problemi a muni mem tregu qysh me ja ndrru emrin?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
  E di qe nuk mund te nderrosh emrin direkt nga tirana në durresi?
  Por do te duhen disa hapa. Prsh nga tirana në tirana durresi. Dhe pas nje 1 jave a dy heq tirana dhe le vetem durresi.
   
  @science pëlqen postimin.
 3. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  o ti jaran nuk po kam mundesin as me e dhan se qysh me e ndrru leje se skoke knej pari ti, mos ja fut kot, un spo kam mundesin as me e dhan kur klikoj per edit me del kjo
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
  Une një shpjegim te thashe. Mesoni te silleni në radhe te parë pastaj ankohuni qe nuk ju ndihmon njeri ne forum.
   
  senti dhe Inspector pëlqejnë postimin.
 5. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nuk ka mënyrë tjetër përveç
  Shtimit të emrit dhe më pas fshirjen

  Albania tour

  Albania tour Albania
  Fshin albania dhe ngelet
  Tour albania
   
 6. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  A po kupton un spo muj as me hy per me ndryshu hiq kur klikoj edit kjo me del
  [​IMG]
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
  Aty ku te thotë learn more ku te çon?
   
 8. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
  Vetem ti je admin aty?
   
 10. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo kam edhe disa te tjer , njekohe me heret me ka bo tash kohes fundit nuk ben edhe pse vetem kam kshyr a po bon nuk e kam nderru
   
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ajo thote qe te duhet autorizimi i Adminit.
   
 12. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Admin jom edhe kam tjer admina sosht problemi aty

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 13. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  ska pergjige?
   
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,152
  Pëlqimet:
  715
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hiq adminat e tjere. Rri vetem dhe provoje.
   
 15. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dergoja ni leter fb sqaroja problemin.
  Se mundet me qen edhe naj glitch te rasti i profilit tond. Sepse update e ri nuk bohen 100% kurr ne krejt userat e fb. Po edhe kiksat bllokadat munden me egzistu neper profile ndryshme qe nuk jan te tjert
   
 16. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  ku muj me i bo appeal ose ku me i dergue a ka naj live support
   
 17. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kqyre profil e ki nalt ku hin per me bo logout, butonin e par para saj hin edhe report problem tani e selekton page edhe ja sqaron rastin. Plus mundesh screen me ju dergu.
  Nese ta kthen BOT atehere ja dergon prap. Besoj qe e kryn.
   

Shpërndaje faqen

Loading...