1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Nuk po mvjen emaili nga instagrami

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga aksham, 1 Dhjetor 2018.

 1. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  E kam haru passin e instagramit dhe e baj forgot ne istagram shkrun qe e kemi dergu linkun ndersa ne hotmail nuk vjen asnje email!?
   
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  A e ke kontrollu follderin Others dhe Junk ne hotmail mos ndoshta ka ardh aty.
   
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mendoj se accounti juaj eshte hakuar pasi te eshte ndryshur emaili per recovery duhet ta besh nje raport tek instagram.
  Eshte shume interesant se asnjehere ende nuk me ka ndodhur te me hakohet nje account por faji kryesor eshte perdorimi i crakeve te ndryshme psh crack per win10 ta aktivizon windowsin por ne te njejten kohe merr ne kontroll pc tende,win10 punon edhe pa e aktivizuar pse ta shendrrojme pc tone ne botnet army,gjithashtu arsye tjeter mund te jete pasi ke hapur accountin ne nje internet cafe gje qe siguria eshte sh$t.
   
 4. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Athy thot qe e kemi dergu emailin ndersa mu nuk me vjen!, e kontrolloj Spam, krejt follderat nuk vjen si mundem me ju shkrujt instagramit
   
 5. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
 6. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kqyr se mos t'kan ardh masanej njeri se un dje e bera forget password nje instagram edhe nuk me erdhen letrat 1 her e bona forget njo 10 her nuk vishin masnej m'erdhen email.
   
 7. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nëse e ke edhe numrin tek ai Instagram, beje forgot permes numrit. Dmth shënoje numrin aty ku ta lyp adresen. Kështu më ka ndodhur edhe mua, nuk më ka ardh mesazhi tek email, kam shënuar numrin dhe kam bo forgot.
   
 8. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Jo e kam vetem emailin, deri tash nja 100 her e kam bo cdo dit spo vjen
   
 9. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  Atehere kontakto suportin kjo eshte zgjidhja me e mire.
   
 10. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ka ndonje email ku ti shkruaj supportit?
   
 11. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kontakto ne kete menyre i nderuar. Nese ki ndonje gje te pa kjartë kontaktom n'pm.
   
  Last edited: 5 Dhjetor 2018
 12. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Nuk po ban prap, spo del ne tel njejt un moti nuk e kam qel accountin edhe e kam haru pass po emailin edi e baj forgot nuk mvjen kodi per reset!!! e kshyra ne hotmail mos osht block emailat nga instagrami nuk ishte
   
 13. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  dergoma vlla emailin ne inbox e rregullojm
   
 14. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  po flas vetem email pa password vetem email dergoma un e boj hapjen e tij globale me te ardh emailat
   

Shpërndaje faqen

Loading...