1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Nuk ngarkohet THEME ne Wordpress

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 7 Gusht 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  Kam nje problem me Wordpress, sapo ngarkoj nje THEME me nxjerr kete ---> FOTO <---

  *Kam pare shume video ne Youtube por asnjera nuk me zgjidh problem.*
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by tupac.al, 7 Gusht 2020
 3. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Ngarko folderin e themes me FTP Client (Filezilla/Winscp) wp-content/themes/THEMEFOLDER/

  ose krijo php.ini ne domain root dir **/public_html/php.ini
  dhe brenda shkruaj:

  upload_max_filesize=400M
   
  @science, Pitkini dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 4. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Je ne freehost, nuk te lejon te upload theme mbi 14MB
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Funksionoi FLM <3
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  eshte Wordpress i krijuar me VPS
   
 7. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33

  pse eki zgjedhur ket metod , me fal qe pote pyes dhe un jam i interesuar per woldpress dita dites dota hapi dhe un webin tw punes , dhe ku eke bler hostingun
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pyetjet edhe pergjigjet i ke KETU
   

Shpërndaje faqen

Loading...