1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Nuk me hapet forumi itshqip

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga UnSeen, 14 Qershor 2019.

 1. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,qe nja ni muj gati kur provojsha me qel forum.itshqip ma qitke error 520 web server is returning an unknown error, pata menu qe website ka najsen problem po tash kur hina me vpn pe shoh qe problemi u kan te un,nese kish mujt mem tregu najkush ku o problemi,mos ip adresa jem osht nblacklist a najsen.
   

Shpërndaje faqen

Loading...