1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Nuk marr pages PayPal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Dimitri, 8 Qershor 2020.

 1. Dimitri

  Dimitri Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam paypal shqiptar, e vure karten e verifikova ama prap nuk marr dot lek nga asni
  Provova me njerez nga USA e gjermania dhe nuk mi dergojn dot, ka noj zgjidhje me ket ***?

  Dua qe leket ti mbaj ne paypal balance, sdua ti fus te karta/banka
   
  Last edited: 8 Qershor 2020
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  E ke verifikuar paypal? Nr tel, email dhe bankë?
   
 3. Dimitri

  Dimitri Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  tel,email edhe kart mastercard i verifikum
   
 4. Dimitri

  Dimitri Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  a ka naj zgjidhje se e kam me shum rendsi nuk m dergon dot lek asnjeri, sapo e provova me njerz nga hollanda nuk con dot asni
   
 5. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ka problem shteti albania mduket me paypal balance, edhe un e kom ni edhe saher qe provon dikush me qu pare jau qet vetem error, cant send money to this paypal
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kontakto njehere suportin. Sepse eshte nje problem nga brenda
   

Shpërndaje faqen

Loading...