1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nuk eshte keq :v Google Ads

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Ardi Dushaku, 3 Maj 2016.

?

Nuk esht keq #By Ardi Dushaku

 1. Mir

  100.0%
 2. Keq

  0 vote(s)
  0.0%
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,739
  Pëlqimet:
  699
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nga 2008 nese punon ti dmth prej 10 a 8 vjetve ja ke niss me punu , hahahh
  o shokii moss rrejj per havajee per toke pakk..
  Suksese
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  A tash e prishe kejt e vertetove qe je qaj i vogli ne fb , Na nuk hajm bari krejt ktu i dim kto pun qysh shkojm.
  Qysh po e shoh une ti hera par qe i ke bo ato pare koke nqef qe dikush ta ka msu clickjack e menon qe fiton gjith qashtu amo mos i bo vetit shum qef se zhgenjehesh ne fund se krejt qetu dijm me i bo qaq pare me clicjack bile hala ma shum amo puna eshte se a mujm me i marr ne bank.
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,419
  Pëlqimet:
  403
  Pikë nga trofetë:
  163
  hahahaah current balance 98 euro menxi e knej ka 2k euro dita
  ty tka amrr nqaf najkush ta ka tregu click jack edhe qaq
  se ty qitash me ti do pytje per google adsense ti hup krejt sdin qka osht
  se kom pa plot fitojn me click jack amo sdin sen rreth ads veq i ka msu dikush me psotu me kriju linka
  e pot thom se ska met shku gjat
  sepse un me cj punoj 24/7 mirpo 500 euro e nxerri muajin nuk lakmoj ma shum sepse edhe mundem mu djeg baned
  sikur e morra me 1 acc para 1 jave kshtu qe ma mir pak e sigurt se shum e sen hiq
   
  bmwplako dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,012
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  153
  Mire de suksese, por cka don me na then me ket un spo kuptoj, nuk je i vetmi qe nxjerr kaq nga adsens ka te tjer ketu ne forum qe nxjerrin 10 fishin tend dhe nuk i bejn publike,.. po ta pranoj nese nxjerr ktu edhe metoden qe punon, perndryshe...
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 5. astritm

  astritm Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mirdita, nashta po dal pak prej temes po , a ka naj mundsi tjeter perpos adsense, mylikes, per me nxjerr(fitu) para ?
   
 6. Ardi Dushaku

  Ardi Dushaku Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  kur jom merr une me ads ti je kan tu hanger bebellak
   
 7. Ardi Dushaku

  Ardi Dushaku Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  mvje keq po une merrna pej 2010 me ads shokit pej kur i kom pas 11 vjet
   
 8. Ardi Dushaku

  Ardi Dushaku Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  munesh me ardh n`fb ti qes kejt ren faktet 11 vjet ja kom nis mu merr une
   
 9. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,674
  Pëlqimet:
  972
  Pikë nga trofetë:
  343
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...