1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nuk eshte keq :v Google Ads

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Ardi Dushaku, 3 Maj 2016.

?

Nuk esht keq #By Ardi Dushaku

 1. Mir

  100.0%
 2. Keq

  0 vote(s)
  0.0%
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Ardi Dushaku

  Ardi Dushaku Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. ceni-18

  ceni-18 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. Ardi Dushaku

  Ardi Dushaku Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,654
  Pëlqimet:
  726
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sdi pse e ke lon opsionin per keq dihet qe mir osht sa ma shum qaq ma mir :D
   
 5. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,212
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  brravo vllai , un kam ma shum vizitor edhe munsisht 70% usa , singapore , uk e zvicerr e nuk i bej aq ty te lumt hallall
   
 6. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,212
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  veq se ne current balance qenke dobet apo ti heqi invalid ?
   
 7. Ardi Dushaku

  Ardi Dushaku Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Bom ftes G n fb se kom pak pune t kallzoj diqka
   
 8. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Fitime te mira te lumt shpresoi qe ti marresh te gjitha dhe mos te marresh ban.
   
  MEkaNIku pëlqen postimin.
 9. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,736
  Pëlqimet:
  696
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nga sa e pash current balance .. ti bann ki me marr shume shpejt ..
  Ishalla i merr amaa moss bonn videoo pa i pas n gjirollogari , sepse njof shume me ka 30k po bojn video po ka data 21 - 22 po bohen pesimista..
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,146
  Pëlqimet:
  279
  Pikë nga trofetë:
  163
  ti ban 100% paske me marr , koke tu i bo qef vetes ta paska msu dikush click jack hahaha
   
 11. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese din me menagju klikime trafik cj do e merr pagesen pa problem, tkisha kaq shume klika do isha bere milioner pa marrur ban :D.
   
  MEkaNIku pëlqen postimin.
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,736
  Pëlqimet:
  696
  Pikë nga trofetë:
  243
  une qysh e pash 44k visits i patii . ama shume oo gjithh aj fitim , plus meniher me start plus 1250 % , ky bann merr 100% qysh e pash edhe nga facebook profili
   
 13. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka plot qe fitojn nashta 5k mirpo ne finalized balance iu dalin 300 euro qe asht vdekje me nje fjale.

  Mirpo sic thash me dit me menagju situaten e me pas klika sikur ky qe paska tybe i merr paret muj per muj.
   
  MEkaNIku pëlqen postimin.
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,736
  Pëlqimet:
  696
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mu mka ra me pa ka 30k tu i bo video e tu i bo qef vetit e n fund krejt invalid, edhe ban .. hahah
  ishalla i merr ky djaloshi i ri
   
 15. Ardi Dushaku

  Ardi Dushaku Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  2008 - 2016 , e kry kit pun , CTR 0.31% nonstop. :) Kto pare jon marr moti :v
   
 16. Ardi Dushaku

  Ardi Dushaku Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  0.3% e kom ctr nonstop per do qe po thojn baned qe jon msu ka 300 euro , pej 20,000 euro nashta nja 7mi invalid mi merr jo kurr ma shum s ka shanc me ndodh
   
 17. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Paret jan marre moti, e videon ke postuar tani hahaha...
  Gjith keto fitime dhe ctr me mbajt 0.31% ti do kishe marr ban 200% vec pse ctrja te rrin ac ulet.
   
 18. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ti tkishe pas eksperienc prej 2008 deri 2016 si kishe pas aty current balance 94 euro a sa i pate.
  Nqofse don me na mshel gojen neve edhe do antearve ktu qe po folim qoje pagesen kur i ki pranu paret ;)
  Edhe 1 sen tjeter me 10.000 views 500 Euro AAAA?, Nqofse po don kapital permes internetit hin ne FB qaty shkruje Eni Gjergjani (Edhe pse aj nashta mundet me pas kapital te hollav qe i ka bo me najsen tjeter mirpo thuhet qe i bon permes PC)
   
 19. ceni-18

  ceni-18 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  une jom nje nder ta , nese mun mem ndihmu si me menaxhu shkrujem pm
   
 20. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,212
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  O vlla 50k vizita me ctr 10 % (ku nirmalja eshte 1%) e me cpc 0.10 mesatarja se po marr +- esht fiks 500 euro (me ctr 1% i bie 50 euro ) qe 700 me i ra pika .

  Vlla 100 her e kam ba ikyt koment ne forum , nuk munesh me rrejt njaty ku te gjith merren me najt pun ,

  Po me gjith njat trafik se ke (nqs nk e ke marr me proxy) mund te gjesh bashkepuntor edhe un nja nto se mund te jen te interesum me punu me ty e me marr i shum tmadhe cdo muj pa u lodh ti , gjithsesi nqs je i interesum shkrume npm nrysh ishalla bahesh miliarder
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...