1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Nuk dalin imazhet e filmave ne website!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 16 Shtator 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  Kam nje problem me imazhet e filmave,
  sa here shtoj nje film, image poster nuk me del ne website.

  di ndonjeri se cfare problemi ka?
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  a ke fut feature image ?
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  jane imazhe te shtuara vete me dbmovies
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  themoviedb? me duket se duhet me kriju api key aty apo jo
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  i kam kriju edhe ato por sben, me duket se e ka fajin cpaneli ose komandat qe kam futur kur e kam krijuar
   
 6. Pitkini

  Pitkini Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shiko në Source Code si shfaqet linku i imazheve.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...