1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Nuk bej dot friends ne Steam

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga patriotishqiptar, 22 Shkurt 2016.

 1. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  710
  Pëlqimet:
  182
  Pikë nga trofetë:
  88
  Duhesh me i pas se paku 5$ ne llogari te steam, per me mujt me shtu shok e do gjera tjera.
   
 3. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Duhesh me ble ndonjë lojë që kushton mbi 5$ ose me i fut në llogari 5$
   
 4. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  Siguria e Steamit sa vjen dhe shtohet prandaj duhet ti fusesh ne Steam Wallet me se paku 5€.
   
 5. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Okay djem e kuptova kam 1 pytje meqe nuk mundem me dergu friend request a mundem me pranu ku dikush me dergon?
   
 6. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Up dikush reply per kte pytje ?
   
 7. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po mundesh me i pranu por nuk munden me të dërgu të gjith.
   

Shpërndaje faqen

Loading...