1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje NTLDR is missing

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 28 Janar 2014.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetje kam problem me windows xp e kam po po ma qet keshtu kur po e dhezi spo starton i kom provu at metoden me kopju prej cd ntldtr dhe at fajllin tjeter mi qit me hirens boot jom hi mini xp e permes metodes me cd me hi repair po hin deri diku po ma qet bluee screen ps windowsin e kom ne D:// dhe shenimet ne C:/
   
 2. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  ateher riparoja sektort e HDD me hirens boot , se tu kan demtu sektort e hardiskut !!
   
 3. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Zgjidhjen e problemit e gjen te detajuar ketu

  Code:
  https://forum.itshqip.com/index.php?threads/ntldr-is-missing-zgjidhja.4275/
   

Shpërndaje faqen

Loading...