1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Notebook i5 vs i7 krahasimet ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Donche-x, 2 Gusht 2016.

 1. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Djema !

  Dua prej juush nese kish pas mundesi nje Sugjerim.
  Dua ta blej 1 Laptop por nuk po e di qfare me marr i5 apo i7
  dhe qfar Marke pom propozoni, cila mark dot ishe me e mira perpos Apple !

  Ju faleminderit
   
 2. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kallxona modelin e procesorave se ka shum!
   
 3. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Na trego ma shum pse po tduhet edhe mvaret se i5 ose i6 i qfar gjenerate o , normal qe i7 o ma i mir amo duhet me i kqyr senet tjera sa per lloj mua po mpelqejn lenovot
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
 5. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Sa per procesor ta paskan dhan pergjigjen, per mark, tkisha propozu lenovo pasi qe edhe vet e kom edhe jom shum i knaqum me to.

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 6. Valdrin Gashi

  Valdrin Gashi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  715
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58
  Personalisht e preferoj DELL, funksionon për mrekulli, rrall ka defekt (qe 3 vite, ende skam probleme).
   

Shpërndaje faqen

Loading...