1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Norton Security - 90 dite falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 2 Maj 2020.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]


  offers protection for up to 5 PCs, Macs, smartphones or tablets

  installer:
  Code:
  http://buy-download.norton.com/downloads/OEM/22.5.2/NSD/5D/NSD_5D_22.5.2_SYMTB_PROMO_19_MRFTT_DD026_14248.exe
  
  [​IMG]
   
  Last edited: 2 Maj 2020
  miraxh pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  90 Days Trial
  Code:
  Norton Security Deluxe
  http://buy-download.norton.com/downloads/OEM/22.5.2/NSD/5D/NSD_5D_22.5.2_SYMTB_PROMO_15_MRFTT_DD022_14247.exe
  
  Norton Security Premium
  http://buy-download.norton.com/downloads/OEM/22.5.2/NSP/10D/NSP_10D_22.5.2_SYMTB_COMCAST_MRFTT_14054.exe
  
   
  Avioni pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...