1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

NOA N2 a ka naj kush qe din diqka per te

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 4 Qershor 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  A ja vlen ky telefon ne Aztech 100 euro ish i kish 3 GB 733 MHz rami Speed i kish me 32 GB a ja vlen a din kush qfar teli eshte
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,145
  Pëlqimet:
  832
  Pikë nga trofetë:
  193
  Prodhim i Kroacis eshte , per qmimin qe e ka osht i mire.
   

Shpërndaje faqen

Loading...