1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nndihme mu ka thy ekrani i samsungut si mund ti nxjerr te dhenat me kabell nga pc ?

Tema tek 'Android' e hapur nga [email protected]!, 22 Qershor 2020.

 1. Daniel@!

  [email protected]! Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nndihme mu ka thy ekrani i samsungut si mund ti nxjerr te dhenat me kabell nga pc ?

  shume faleminderit
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kur kam patur te njejtin problem, me ekran te thyer e qe ske mundesi me kliku gjerat qe don ti per ti aksesu, kam perdor nje program qe quhet dr.fone

  Te tregon disa hapa programi vet qe duhet te besh edhe pse nuk sheh gje ne ekran me ane te butonave te cel, dhe pastaj te jep akses tek filet e tua e mund ti besh backup
   
  rinnork dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 4. rinnork

  rinnork Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mfal a e ka provu dikush ket menyr me dr fone a funksionon?
   

Shpërndaje faqen

Loading...