1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Njoftim rreth nje personit mashtrues

Tema tek 'Depo' e hapur nga NardiEEGB, 16 Qershor 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. NardiEEGB

  NardiEEGB Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje shok e dashamir te forumit ITSHQIP , desha qe me nda me juve ne lidhje *****,Donjeta ***,valentina gjith e gjith kohes ma kan lujt koqen um kan mashtru e mkan marr pare me westerunion , edhe kom bo pagesa me iban , westerunion , cash gjirafa50 , ju lutem mos i besoni kti personit zoti ju rujt..
  FLm
   
  Last edited by a moderator: 17 Qershor 2020
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po qka tkan mashtru e qysh duhesh me jap ma shum te dhena kur e akuzon dikan pasi as ty na nuk pot njohim ku e dijm qe edhe ti nuk je mashtrues ?
  Po edhe bash mu kon e sakt qysh mundet me dit personi tjeter qysh mu mbrojt prej ktij e ne qka me u mbrojt ? Spari duhet me dit problemin per me e gjet zgjidhjen se si me u mbrojt nga ai problem.
  Nfakt administratori duhet me i fshi kto poste nese nuk vertetohen qe jan te sakta pasi edhe un mundem me qit foto tulifar njerit edhe me than ky mashtrues.
   
 3. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shko Npolici , nese i ke bo Transfer me Westerunion mun i kthen prej tynve
   
 4. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Thu qe 10 mij euro ti ka marr , vllaqko shko polici e kishe qit njerin n youtube e n merrrjep e naper fcb , shko vllaqko live fol me to kosova e vogel osht e mos bo ksi sene palidhje .
   
 5. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si fillim mendoj qe stafi i itshqip nuk duhet ti lejoj keto postime te tilla qe cenojne privatesine individuale (edhe nqs personi ne fjale mund te jete i tille). Sic eshte thene edhe me siper ka vende kopetente qe merren me keto qeshtje.
   
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Postimi editohet, dergohet ne shport dhe mbyllet, nuk lejohen postime te tilla ne forum.

  Nuk po e fshije si teme, sepse ta shohin dhe te tjeret qe ne ketu nuk jemi gjykat dhe as polici, nese dikush te ka mashtruar lajmroje ne polici, dhe ato ta zgjidhin problemin.

  Kaloni mire.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...