1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Njoftim nga staffi i itshqip

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga VaLoN, 1 Janar 2017.

 1. VaLoN

  VaLoN Anëtar i Njohur Staff Member Administrator

  Postimet:
  779
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  188
  Pershendetje, kemi bere nje ndryshim ne DNS servera dhe disave nga ju deri se te behet update mundet mos me ju hap itshqip.

  Faleminderit per mirekuptim.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ, M.L, Gjer.g dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. M.L

  M.L Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  PerHajr na kofte :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...