1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Njoftim ne faqe Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Amiri778, 14 Janar 2020.

 1. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje antar ,

  ky njoftim mka dal sot nfaqe e nuk pe kuptoj saktsisht qka osht ? nese din dikush mem kallzu ?
  [​IMG]
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,802
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  83
  Edhe mua njejt
   
 3. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Fcb ka ikur per lesh:!!!!Keshtu esht kur mban dy kunguj ne nje sqetull na mbyti me reklama jo sikur eshte nje faqe shokesh e miqsh.
   
 4. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A pe din qka duhet me bo ?
   
 5. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sot ma ben dhe mua kontakto thore nqse eshte bere gabim bera nje kerkese te shikojme vonon 2-3 dite
   
 6. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  ok lajmrom nese munesh nese mer ndonje pergjigje
   
 7. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kjo ndodh kur faqet nuk janë shqipëtare dhe menaxhohen nga shqiptar, normalisht nëse e lexoni qartë ajo të thotë që në ardhmen nëse doni që reklamat (sponsorizimet tuaja) siç janë sponsorizimet për "Çështjet Sociale" që përfshijnë probleme të komunitetit, sponsorizimet "Politike" apo dhe ato të zgjedhjeve (elektorale), do të ndalen nëse ju nuk verifikoni biznesin. Normalisht kjo ndodh në faqet amerikane.
   
 8. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit per pergjigje , po un Sponzore nuk kam bo kurr e as nuk boj , tash a vlen i njojti sen edhe per ata qe bojn edhe qe sbojn sponzore ?
   
 9. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sigurisht që vlen, jo ty por besoj çdo kujt që administron një faqe amerikane i ka shkuar ky njoftim.
   
 10. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une jam ne Amerike dhe ajo eshte pikerisht per kete qellim, te verifikoje personat qe duan te bejne fushata te tilla, qe kane lidhje sidomos me politiken.
  INJOROJE
   

Shpërndaje faqen

Loading...