1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Njoftim ne facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Amiri778, 28 Shtator 2019.

 1. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Mka ardh si njoftim kjo nfaqe tem , spe kuptoj qka osht ? a din dikush me ma spjegu ?


  [​IMG]
   
 2. Best Answer:
  Post #6 by KastriotKoti, 29 Shtator 2019
 3. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  a ka kush naj ide naj pergjigje ?
   
 4. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  MOS E PRANO OSE REFUZO. Eshte dikush qe po tenton te marr rol ne faqen tuaj, pra ska te beje kurgjo me verification label ose diqka te ngjajshem. Kujdes
   
  Amiri778 pëlqen postimin.
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  Scam osht ruju vlla mos e prano se ti kerkon drejtat me bo owner masnej aj ty te hek kur dush se e shtin faqen direkt business manager edhe ka drejta ma shum se Admini po ti mem ngu krijo ni business manager edhe shtine faqen tane n’business manager masnej sun t’bojn sen.
   
  Amiri778 pëlqen postimin.
 6. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  problemi osht qe tash qaty po rrin te pages role , nuk po ka opsion me hjek hiq , pranu se kam amo as me hjek spo muij
   
 7. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Me hek mundesh vetem duhesh me pas Kujdes mos me pranu e ke te Respond Request masnej e ke me bo Cancel requestin e ke me X aty amo ruju pe pranon.
   
 8. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  ok vlla shum flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...