1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Njoftim ne adsense ? nga 1 Korriki

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 9 Qershor 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Starting July 1st , you can select from Google and its advertising partners to determine who can monetize bid requests as part of your California Consumer Privacy Act (CCPA) settings.

  A din me tregu qka o kjo ma saktesisht .
   
 2. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mundesh me zgjedh se cilat nga reklamat qe sponsorizo google adsense te pelqejn ty qe ti kesh ne website, sipas perkthimit. :D
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  adsense vetem per youtube osht hosted pra ?
   
  bthaci pëlqen postimin.
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  E pash edhe te un kish ardh ki njoftim me then drejt se kuptova, eshte edhe per web apo vetem per youtube , dhe cilat duhet ti selektojme
   
 5. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kjo Vlen sic e kan theksu edhe aty per "California Consumer Privacy Act" Kalifornia tash ka shtu disa rregulla ma strike per kto sene eshte diqka si GDPR qe eshte per Europe
   

Shpërndaje faqen

Loading...