1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Njihuni me Sigrid Haveraj vajza që ka krijuar një aplikacion i cili...

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga DardanDaci, 19 Maj 2021.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,164
  Pëlqimet:
  862
  Pikë nga trofetë:
  193
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Respekte. Bravo.
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  912
  Pëlqimet:
  374
  Pikë nga trofetë:
  118
  cmon man
  kan degjuar ndonjeher per google home kta qe bejn si t habitur...
  gjithesi shif shpikjen time ne 2018 *srry for audio quality 2018 ta:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: lol pse sme marrin mu neper intervista kshu :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,164
  Pëlqimet:
  862
  Pikë nga trofetë:
  193
  Thjesht me pelqeu se si nje vajz ka shpik diqka , perkundrazi ka plot te tille qe shpikin por nuk kan perkrahje.
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  912
  Pëlqimet:
  374
  Pikë nga trofetë:
  118
  po po thesht po beja shaka ku te gjejm te dalin sa me shum kshu

  ka dhe persona si puna e ketij qe jan shum te talentuar por perfundojn kshu ne vend qe ta perdorin per mire aftesite e tyre :oops:
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,164
  Pëlqimet:
  862
  Pikë nga trofetë:
  193
  Te talentuarit dhe te jesh inteligjent jan 2 gjera te ndryshme , i talentuari perfundon atje inteligjenti jo.
   
  Mr.Gh0$T dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 7. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  365
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te talentuar ishin shume po rrjeti i ahg u shperbe po ashtu i khg mos gabohem..
   

Shpërndaje faqen

Loading...