1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nji ndihm prej juve!

Tema tek 'iOS' e hapur nga Enis Hussain, 22 Tetor 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Enis Hussain

  Enis Hussain Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Dikush ma ka vjedh para 1 vjeti, e sot e xheta ma kan pru... Mirpo aj e kishte ndrru krejt e qetash nuk po muj permes iCloud, a ka mundsi mem tregu qysh muj me ja bo dyqysh me qel?!
   
 2. Enis Hussain

  Enis Hussain Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit per ndihmen, shum m'keni ndihmu, mbylleni temen!
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Normalisht aq mujna met ndihmu ne baze te pershkrimit te problemit.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...