1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

nje vlersim sipas jush per telefona

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Ardian Ardian, 3 Nëntor 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje vendosa te blej nje telefon Iphone 7+ ose Iphone 8 , cmimet jan thuajse njejt , cfar me sugjeroni cili eshte me i mir dhe arsyeja , faleminderit !!!
   
 2. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  iPhone 7+ e ka ekranin ma t madh
  iPhone 7+ e ka ekranin ma t madh edhe baterine ma t madhe, krejt senet tjera i ka ma t mira iPhone 8 (procesorin, displayin etj)
   
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Displayin e ka te njejt hin kqyre ne url e sheh
   

Shpërndaje faqen

Loading...