1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Nje /themes për Wordpress!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga f0xEr, 24 Maj 2020.

 1. f0xEr

  f0xEr Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje

  Nësë ka mundësi nje /theme për wordpress Auto vetura blerje shitje!
   
 2. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. d0NnnYy

  d0NnnYy Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. f0xEr

  f0xEr Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Faliminderit dyve!
   
  bthaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...