1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje Signature..?

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga Kushttr1m., 31 Gusht 2010.

 1. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Persheendetjee..!

  Kerkoj nje Signature.

  • Te jete 350x125 px .
  • Texti StrawHat (Nese ben qe texti te jet glass , Ngjyra e textit e gjelber kombinuar me te zez..
  • Background te kete ngjyren diqika si pershtatet mir me text ..
   
 2. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shpresoj te te pelqej :

  [​IMG]
   
 3. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  Bera edhe kete.

  [​IMG]
   
 4. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kjo e para me shumm me peLqenn, Faliminderit ..!
   

Shpërndaje faqen

Loading...