1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

nje pytje rreth mic se pc-s

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Ardian Ardian, 19 Nëntor 2020.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje deshta te pyes se kom Mikrofon, poashtu 2-3 degjuse po mikrofoni spo me funksion , ku mund tjet problemi !
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  ku e ke fut fishen e mikrofonit?
  nese e ke fut perpara PC atehere provo me e fut njehere mbrapa
   
 3. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  e kam fut gjitha vrimat qe ka pc , edhe para edhe pas , zerat i degjoj po un kur flas nuk me degjojn !
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Cfare mikrofoni po perdor? Je i sigurt qe eshte i sakte?
   
 5. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  PO 2-3 degjuse me mikrofon kam , kam provuar ne pc tjeter me ka funksionuar , po te i jemi spo bon sdi ku mund te qendron problemi
   

Shpërndaje faqen

Loading...