1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje pytje rreth iphones

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Ardian Ardian, 6 Nëntor 2020.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje , tentoj te bej backup icloudin , sapo e nis mushet meniher dhe nuk ma bon , arsyeja mund te jet rrjeti ose ska hapsir me thot , hapsir kom te mjaftushme poashtu interneti osht i fort , qe 6 muaj me shfaqet ki problem cka mund te jet ose si mund ta rregulloj , flm!
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,483
  Pëlqimet:
  857
  Pikë nga trofetë:
  343
  Epo eshte mbushur, 5gb ke ne icloud nuk ke 500. Beji ndonje foto dhe postoje.
   
 3. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  E kam pastruar kam hapsir mbi 2gb te lira , per ate them !!!
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,483
  Pëlqimet:
  857
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jo ne tel ne iCloud
   
 5. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  per icloud e kom fjalen
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,483
  Pëlqimet:
  857
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo t'i besh njehere backup duke përdorur pc-n
   
 7. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  FLM , DO TA PROVOJ !
   

Shpërndaje faqen

Loading...