1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje pyetje rreth Blackbarry

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Universal, 8 Shtator 2018.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  329
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kisha nje pyetje a ekziston akoma ajo teoria qe keta lloj telefonash nuk pergjohen sepse kane nje pajisje te vecante?
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Shume pytje e mirë per vete nuk e kam pasur ketë lloj telefoni kurrë ne jetë vetëm se kam ndëgjuar se eshte më i sigurt sesa smartfonat që përdorin android,eshte android i modifikuar që perdor enkriptim edhe gjate thirrjeve telefonike.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nëse për enkriptim për telefonata duhet që edhe mobili tjetër të bëj po të njëjtën. Gjë që nuk është e mundur. Para është një rren për të shitur blackbarry
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  329
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  E them sepse persona qe meren me lende narkotike i mbajne shume keto lloj..
   
 5. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mesa e di une te pakten di gje blackberry kane nje app te vetin qe do vtm int cel dhe flet dmth me nje blackberry tjtr me app e tij dhe ky app "gjoja" nuk mund te pergjohet . Si app per te dergu sms por nk e kam te sigurt
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo gjë edhe mundet. Por, nëse edhe tjetri ka po të njëjtin mobil.
   
  igliramaj pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...