1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje pyetje rreth Blackbarry

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Universal, 8 Shtator 2018.

1. Universal

Universal Anëtar Aktiv

Postimet:
    329
    Pëlqimet:
    112
    Pikë nga trofetë:
    53
    Kisha nje pyetje a ekziston akoma ajo teoria qe keta lloj telefonash nuk pergjohen sepse kane nje pajisje te vecante?

BlackEagle pëlqen postimin.
  2. BlackEagle

BlackEagle Anëtar Aktiv

Postimet:
    421
    Pëlqimet:
    145
    Pikë nga trofetë:
    43
    Shume pytje e mirë per vete nuk e kam pasur ketë lloj telefoni kurrë ne jetë vetëm se kam ndëgjuar se eshte më i sigurt sesa smartfonat që përdorin android,eshte android i modifikuar që perdor enkriptim edhe gjate thirrjeve telefonike.

3. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,343
    Pëlqimet:
    789
    Pikë nga trofetë:
    343
    Nëse për enkriptim për telefonata duhet që edhe mobili tjetër të bëj po të njëjtën. Gjë që nuk është e mundur. Para është një rren për të shitur blackbarry

4. Universal

Universal Anëtar Aktiv

Postimet:
    329
    Pëlqimet:
    112
    Pikë nga trofetë:
    53
    E them sepse persona qe meren me lende narkotike i mbajne shume keto lloj..

5. igliramaj

igliramaj Anëtar Fillestar

Postimet:
    80
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    18
    Mesa e di une te pakten di gje blackberry kane nje app te vetin qe do vtm int cel dhe flet dmth me nje blackberry tjtr me app e tij dhe ky app "gjoja" nuk mund te pergjohet . Si app per te dergu sms por nk e kam te sigurt

6. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,343
    Pëlqimet:
    789
    Pikë nga trofetë:
    343
    Kjo gjë edhe mundet. Por, nëse edhe tjetri ka po të njëjtin mobil.

igliramaj pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...