1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje pyetje per Onclick Ads

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Aldoxte, 19 Dhjetor 2019.

 1. Aldoxte

  Aldoxte Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kam hapur nje website me movie dhe do doja te aplikoja onlick ads, ke me sugjeroni ju?
   
 2. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa vizita ditore ke?? Onclick ads tani të nxjerr tek propeller ads.
   
 3. Aldoxte

  Aldoxte Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  nuk kam shume po do e doja edhe per rritje trafiku.Propeller ads e kam provuar po nuk ma njef sitin thote unverified dhe nuk te autorizon per ads derisa e te njohe sitin/Une e implementova linkun qe me nxorri ne sit po prape nuk e njohu.Prandaj pyeta mos ka ndonje ekperience me kete..
   
 4. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  28
  PM të ndihmoj unë.
   
  nakedpoet pëlqen postimin.
 5. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
 6. Aldoxte

  Aldoxte Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 7. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Last edited by a moderator: 26 Dhjetor 2019
 8. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  28
  E testuar adnow.com paguan me lartë se exoclick.com po ashtu dua të shtoj dhe këto tjerat normat më të mira të CPM për Shqipërinë:
  Popunder: Clickadu 0,74 $, Adsterra 0,57 dollarë
  Banerat: Propellerads 0,11 $, Adskeeper 0,04 dollarë
   
  bthaci pëlqen postimin.
 9. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Clickadu qenka me e mira per shqiperine?
   

Shpërndaje faqen

Loading...