1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Nje pune ne PHP, paguaj

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga coycol, 9 Qershor 2019.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ju lutem nese dikush eshte i mire ne PHP, me duhet ne website nje search engine e vogel.

  Ne DM flasim me shum rreth ksaj.
  pagesa, paypal.


  Faleminderit
   
 2. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje une mundem me te ndihmu per PHP a mundesh me me dhane ma shume detaje
   
 3. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kontaktova me nje antar dhe sot pres rezultatet, nese ai nuk mundet do ju kontaktoj.
  Faleminderit
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nese nuk gjen zgjidhje me kontakto.
   

Shpërndaje faqen

Loading...