1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje nje problem i vogel per pc?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 9 Korrik 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,704
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  mbase diku ne bios ka ndonje menu ku mund te selektosh ignore errors
   
 3. forever

  forever Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  E ke ne BIOS per ta ndaluar. Une ne ASUS-in tim te vjeter e kam pas "Wait for "F1" if error" = disable/enable...
  Nqse nuk e ke ne BIOS, me shume mundesi nuk mund ta heqesh dot.
   

Shpërndaje faqen

Loading...