1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje mini rrjet-social i ndertuar me ReactJS,Typescript, NodeJS dhe Tailwind

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga KMN, 29 Dhjetor 2021.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  43
  BurimBushi, tryordie, Poshnjari dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si login mire duket
  Me tej nuk vazhdoj dot
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  me pelqen, te pakten nga imazhet, dhe te uroje suksese, por projekte te tilla kane nevoje edhe per staf. nese e ke bere vete nga 0 shume bukur BRAVO.
   
 4. tryordie

  tryordie Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje me pelqeu shum projekti juaj. Te vazhdoni te krijoni dhe shum gjera te tjera, besoj qe do te ishte dicka e bukur.
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  43
  pse?

  faleminderit , vet e kam bere nga 0

  padyshim , faleminderit
   
  Last edited by a moderator: 31 Dhjetor 2021
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,743
  Pëlqimet:
  310
  Pikë nga trofetë:
  213
  Shume nice , keep moving. Shikoj qe e paske perdor TypeScript Bravo.
   
  KMN pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...