1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Nje menyre se si mund te rrisni faqen tuaj ne Instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 13 Maj 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Posto mbi 30+ postime ne dite me kualitet te mire. Perdor hashtags ne cdo postim qe ti hedh sepse ato te sjellin vizitor ne faqen tend dhe ndoshta te bejn dhe follow. Koha me e mir per postime eshte ne oren 5-6 te pasdites, sepse ne ate ore kthehen nga puna, edhe kan me shume kohe per te ndejtur ne instagram. Gjithashtu edhe ora 9-10 aty luhet super trafik, sepse te gjith njerzit kan mbaruar pune dhe shumica e tyre rrin ne instagram.

  (Neqofse kam harruar dicka, ma sygjeroni)
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mir e ke mendu kte por shumica stbojn as follow as insta ka njerez si puna ime qe postojn foto cdo minut por kur erdhi puna max 5 like ... kjo hashtag esh pun e mir po duhet me pas durim tn me e mir per me bo followers osh nese i qon ftes 10 vetave dhe ta bojn follow back..
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  30 postime ne dite? a nuk duket pak si shume? apo ke perfshire edhe story't?
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Postime do me then postime story do me then story qe do mthen e ka fjalen per 30+ postime nese ben 30+ postime max qe mund tmaresh nfoto esh 10 like :3 se nuk i shohin tgjith njerzit xp :p esh me mir me bo 1 deri ne 2 foto ne dit dhe jo 30 :3 // ky esh mendimi im..
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  nese ky i ben 30 postime story eshte normale mendoj... por te besh 30 postime "post" eshte e ekzagjeruar shume
   
  p3n7357 dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 6. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  30 postime ose me pak, sepse nqs ben shum postime me hashtags terheq me shume njerez ne faqe
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,815
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  83
  Un kam perdor manualisht , p.sh gjej nje ik me shum follows te asaj niche, the pastaj ne foto ku ka me shum aktivitet i bej follow por edhe i bej like komenteve, ka pas efekt por tanu po pritoj...
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me se shumti tlodh kjo pjes :( keq tbojn njerzit autofollowers keq jo , se tbosh autofollowers o do marresh bllokim o do te hiqen followers pas 1 jave :3
   
 9. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Por mund te beje Instagram shadowban per spam ose do shperndash postime pa vlere
   
 10. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo me i postu direkt 10 cop avash avash.
   

Shpërndaje faqen

Loading...