1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Nje menyre se si mund te rrisni faqen tuaj ne Instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 13 Maj 2020.

Tags:
  1. bthaci

bthaci Anëtar Aktiv

Postimet:
    230
    Pëlqimet:
    33
    Pikë nga trofetë:
    28
    Posto mbi 30+ postime ne dite me kualitet te mire. Perdor hashtags ne cdo postim qe ti hedh sepse ato te sjellin vizitor ne faqen tend dhe ndoshta te bejn dhe follow. Koha me e mir per postime eshte ne oren 5-6 te pasdites, sepse ne ate ore kthehen nga puna, edhe kan me shume kohe per te ndejtur ne instagram. Gjithashtu edhe ora 9-10 aty luhet super trafik, sepse te gjith njerzit kan mbaruar pune dhe shumica e tyre rrin ne instagram.

(Neqofse kam harruar dicka, ma sygjeroni)

miraxh pëlqen postimin.
  2. Mr.Gh0$T

Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

Postimet:
    497
    Pëlqimet:
    149
    Pikë nga trofetë:
    53
    Mir e ke mendu kte por shumica stbojn as follow as insta ka njerez si puna ime qe postojn foto cdo minut por kur erdhi puna max 5 like ... kjo hashtag esh pun e mir po duhet me pas durim tn me e mir per me bo followers osh nese i qon ftes 10 vetave dhe ta bojn follow back..

3. miraxh

miraxh Anëtar i Njohur

Postimet:
    537
    Pëlqimet:
    103
    Pikë nga trofetë:
    63
    30 postime ne dite? a nuk duket pak si shume? apo ke perfshire edhe story't?

4. Mr.Gh0$T

Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

Postimet:
    497
    Pëlqimet:
    149
    Pikë nga trofetë:
    53
    Postime do me then postime story do me then story qe do mthen e ka fjalen per 30+ postime nese ben 30+ postime max qe mund tmaresh nfoto esh 10 like :3 se nuk i shohin tgjith njerzit xp :p esh me mir me bo 1 deri ne 2 foto ne dit dhe jo 30 :3 // ky esh mendimi im..

5. miraxh

miraxh Anëtar i Njohur

Postimet:
    537
    Pëlqimet:
    103
    Pikë nga trofetë:
    63
    nese ky i ben 30 postime story eshte normale mendoj... por te besh 30 postime "post" eshte e ekzagjeruar shume

p3n7357 dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
  6. bthaci

bthaci Anëtar Aktiv

Postimet:
    230
    Pëlqimet:
    33
    Pikë nga trofetë:
    28
    30 postime ose me pak, sepse nqs ben shum postime me hashtags terheq me shume njerez ne faqe

7. DailyTeCh

DailyTeCh Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,815
    Pëlqimet:
    231
    Pikë nga trofetë:
    83
    Un kam perdor manualisht , p.sh gjej nje ik me shum follows te asaj niche, the pastaj ne foto ku ka me shum aktivitet i bej follow por edhe i bej like komenteve, ka pas efekt por tanu po pritoj...

Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
  8. Mr.Gh0$T

Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

Postimet:
    497
    Pëlqimet:
    149
    Pikë nga trofetë:
    53
    Me se shumti tlodh kjo pjes :( keq tbojn njerzit autofollowers keq jo , se tbosh autofollowers o do marresh bllokim o do te hiqen followers pas 1 jave :3

9. p3n7357

p3n7357 Anëtar Aktiv

Postimet:
    436
    Pëlqimet:
    109
    Pikë nga trofetë:
    53
    Por mund te beje Instagram shadowban per spam ose do shperndash postime pa vlere

10. bthaci

bthaci Anëtar Aktiv

Postimet:
    230
    Pëlqimet:
    33
    Pikë nga trofetë:
    28
    Jo me i postu direkt 10 cop avash avash.

Shpërndaje faqen

Loading...