1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje menyr e leht per te fituar ..

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga AstritKS, 28 Prill 2015.

 1. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me proxy nuk mundesh se nuk ti dergon parat kupton ?
   
 2. marjo123

  marjo123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  po kot a ka mundesi te ma shpjegosh si funksionon?:)
   
 3. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Lexo kete teme nga posti i pare dhe aty e ke te spjeguar se si funksionon.
   
 4. marjo123

  marjo123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  rrofsh ;)
   
 5. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Gjithashu :D
   
 6. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  vetem 50 poena po mund te bej si mund te bej pak ma shum
   
 7. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183

  Po si ti gjith at pare kaq shpejt arrite kur un 0 spo muj sen me bo
   
 8. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,093
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  128
  Po edhe mua me intereson se si i ka bere 38$ apo te gjitha me referals ? Pasi sa e shof une per 38$ duhet te kesh 40.000 points
   
 9. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  une vetem 140 points i kam bere si mund me i be me shum points sepse me 145 points shum pak mundesh me fitu
   
  Last edited: 1 Maj 2015
 10. marjo123

  marjo123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Duhet me marr kodin e referals dhe ta shperndashe nga kjo ti fiton 500-1000 pike per cdo rregjistrim ne emer tend.;)
   
 11. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  A vetem kjo menyr a ka edhe naj menyr tjeter se kshtu pak veta regjistrohen
   
 12. marjo123

  marjo123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  eshte edhe nji menyr tjeter duke shit sende dhe ti merr 3%-10%
   
 13. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  marjo123 ku eshte me mir me i shpernda ne fb apo ne google+
   
 14. marjo123

  marjo123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  po pate fan page me shume like me mire ne fb por dhe google + sesht keq.
   
 15. AstritKS

  AstritKS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  Duhet te shperndani kodin e referalit neper forume te medha !

  Ose nese keni naj fanpage shperndane aty , dhe i fitoni !
   
 16. DuaFaqe

  DuaFaqe Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ndonje feedback pozitiv cuna? Apo vetem pagesat pending?
   
 17. marjo123

  marjo123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Provoje dhe pastaj flit ok se ai qe e ka provuar ka ngelur i kenaqur ;)
   
 18. DuaFaqe

  DuaFaqe Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Vetem nje person e ka provuar, te tjeret skane shkruar akoma feedback nese e kane marre pozitiv pagesen. lexoje te plote diskutimin te lutem
   
 19. AstritKS

  AstritKS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  2 Pagesa jen bo tek une

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 20. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Un jam duke referuar persona dhe nga 50 - 150 pike me japin jo me shume :/ si i behet
   

Shpërndaje faqen

Loading...