1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

nje logo per per studio Prizrenin

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga leotrim prizreni, 1 Tetor 2015.

Tags:
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. leotrim prizreni

  leotrim prizreni Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. Shehat

  Shehat Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  a ka mundesi ma qarte pyetjen "i bukur" ?
   
 3. leotrim prizreni

  leotrim prizreni Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  3
  i bukur - thjesht
   
 4. EmcCadch3

  EmcCadch3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  33
  po trego qka i bukur , mos prish rregulloren, pffffff
   
 5. leotrim prizreni

  leotrim prizreni Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  3
 6. EmcCadch3

  EmcCadch3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  33
  hmm,nuk di te bej logo, por shum teme e pa kuptushme,nuk di qfar te them
   
  leotrim prizreni pëlqen postimin.
 7. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tema mbyllet, kur te msohesh si me paraqit nje kerkes atehere ke te drejt me hap tema!
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...