1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje Kerkes Per FanPage

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga GunSpeR, 20 Qershor 2012.

 1. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me dihen 2 foto per FanPage

  1.Per me vendos ne Foto Profil

  2.Per me vendos ne Kopertin

  ngjirat qfar do
  foto te ket lidhje me faqen

  <a class="postlink" href="https://www.facebook.com/pages/Un-Jam-Muslimane/121582881316461" onclick="window.open(this.href);return false;">https://www.facebook.com/pages/Un-Jam-M ... 2881316461</a>
   
 2. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78

  [​IMG]

  [P.S] Qfar dimenzione e don Profile !?
   

Shpërndaje faqen

Loading...