1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje Ide per ta realizuar ne Shqip

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga coycol, 15 Prill 2018.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  sot duke kerkuar ne internet rastesisht qellova ne nje faqe serbe, mu duk ide e mire per ta realizuar ne shqip. un vet nuk jam aq shum i pergaditur qe ta bej vet.
  nese dikush deshiron mund ta provoj ta bej. ose mund ta bejm bashk.

  shpresoj te kuptoni se per cfar behet fjale.
  http://www.tipodrom.com/
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per cfare behet fjale ?
   
 3. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ku do ta gjesh analizen ditore te ndeshjeve ?
  Gjithashtu merret ne konsiderat fakti qe keto webs fitojne me affiliate marketing (pra me refera ne betting sites) ku shumica e shqiptareve nuk rregjistrohen fare ne kto site, sepse hedhin bet nga lokali lagjes :p
   
  coycol dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...