1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Nje faqe ne youtube qysh mi shkru

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 3 Prill 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  675
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nje faqe rreth yputube qysh muj mi shkru
   
 2. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  33
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,499
  Pëlqimet:
  431
  Pikë nga trofetë:
  163
  Sqarohu me mire lol
   

Shpërndaje faqen

Loading...