1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje Dizajn Per Facebook Cover

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga GunSpeR, 30 Mars 2013.

 1. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kërkoj nje Dizajn Per Facebook Cover

  Lloji i dizajnit : Cover
  Madhësia e dizajnit : 850x315
  Ngjyrat e dizajnit : Qfar te doni :)
  Text: Resul Luma
   
 2. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93

Shpërndaje faqen

Loading...