1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Nje counter strike 1.6 te mir te kompletum per internet cafe

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Kkenn, 12 Nëntor 2021.

 1. Kkenn

  Kkenn Anëtar Aktiv

  Postimet:
  277
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka mundesi me ma sugjeru naj canter 1.6 te mir per pc ne internet cafe pc jan te mir naj cs qe muj me kriju ne te gjitha pc me duhet urgjent
   
 2. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,650
  Pëlqimet:
  960
  Pikë nga trofetë:
  343

  Pasi qe ke internet cafe mundesh me kriju edhe CS Server tendin, nese don me e bo me lu njerz nga e gjith bota te nevoitet vec 1 ip reale, pastaj ne ate server mundesh me fut CS servera tjer qka jan online sa her.
  Ndersa cs 1.6 tmir mendoi qe krejt jane te njejt vec nese merr ndonje nga modelet me map-s te re!
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...