1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

nje baner ju lutem kush mundet ta krijoje

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga trojan, 31 Gusht 2013.

 1. trojan

  trojan Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  do doja nje banet qe ne te te jete e shkruar
  Tech-Team.al
  nese keni mundesi ... faleminderit
   
 2. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  edhe kerkimi i dizajnit ka rregullat e veta.Cfare ngjyre deshiron,dimensionet,formatin e ndonje preferenc tjeter.
   
 3. trojan

  trojan Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje siimon ...
  nje banner me dimensione normale doja ndoshta 150px te gjere ndersa te gjate 100% persa i perket ngjyres po e le ne deshiren tende besoj se ti je me profesionist se un ne kete fushe dhe e kupton me mire se me cfare ngjyre do te dukej e pershtatshme...
   
 4. trojan

  trojan Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  ndonje pergjigje ... ?
   
 5. temtut

  temtut Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  @trojan , kjo 100% perdoret vetem ne kodim tek CSS ndersa tek design duhet te tregohet gjersia ne px amo ne qfar permase e deshiron
   

Shpërndaje faqen

Loading...