1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nje anetar i ri shtohet ne Staff.

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 15 Dhjetor 2019.

 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pershendetje!

  Sot ne forumin tone eshte shtuar nje pjestar tjeter i stafit , dhe ai eshte @Poshnjari.

  Te shpresojm qe do te vazhdoje te kontriboj per te mire te ketij komuniteti.

  Urime anetarit ne fjale.

  ps. Shum shpejte do te shtohet edhe se paku 1 ose 2 anetar tjeter ne staf.
   
  BurimBushi, Blerim R., DailyTeCh dhe 8 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  736
  Pikë nga trofetë:
  343
  Shumë faleminderit për besueshmërinë. Do mundohem të bëj më të mirën
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime me vertet je nje anetar shume i vyer i ketij forumi. :)
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Welcome @Poshnjari dhe shume suksese te metejshme!

  Shpresojme qe ky komunitet te rritet edhe me shume dhe pse jo te shtohet edhe numri stafit se bashku me antare tjere te ri.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 7. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Suksese @Poshnjari , ka qenë i nevojshëm një staff aktiv.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 8. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Urime poshnjari , e ke meritu, suskese!
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 9. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Suksese!
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 10. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Suksese
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime dhe suksese.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  191
  Pikë nga trofetë:
  88
  Urimee e gzofsh
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 13. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nje vendim shume i mire, esht nje person shum aktiv dhe e meriton kte post, Suksese dhe Gezuar 2020 :)
   
  Universal dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 14. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  +1 @tupac.al ka eksperience dhe shume aftesi per te qene pjese e ketij formati. (Nese lejohen mendimet) :D
   
  @science pëlqen postimin.
 15. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ti flm po nuk me pelqen te angazhohem me grade. Me mire ne free time.
   
  Alkeo, Aureli AK, immortal.boy dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...