1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Një prezantim i shkurtër

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Adi-GL, 3 Prill 2020.

 1. Adi-GL

  Adi-GL Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje! Jam Adi dhe vi nga qyteti Dardano-Iliro-Shqiptar i Gjilanit. Ka kohë që mirrem me videolojra dhe kompujterë, pothuajse plot 20 vite. Me profesion jam kamarier, dhe kam kryer shkollën e lartë të teknikës. Mirrem me programim për afër 5 vite, dhe di disa gjuhë të ndryshme, duke përfshirë këtu C++ dhe VisualBasic.

  Shpresoj se ardhja ime do të mirëpritet. :)
   
  miraxh, Mr.Gh0$T, aLbaneso.neT dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,664
  Pëlqimet:
  1,147
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  Adi-GL pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pershendetje e mir se erdhe
   
  Adi-GL pëlqen postimin.
 5. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mire se erdhe, shendet e gjitha mirat!
   
  Adi-GL pëlqen postimin.
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  943
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  173
  Mirsevjen shqipe :)
   
 7. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje shqipe
   
 8. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mireseerdhe shok

  Ke arritur te krijosh ndonje loje e cila mund te shitet ne tregun e huaj, dua te them gjeneron para nga ky profesion apo e ben vetem per pasion?
   
 9. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,

  mire se na erdhe. :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...