1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Një Design Falas!

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga miraxh, 10 Korrik 2020.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  641
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!


  Dhuroj nje flyer ose ndonje business card sipas kushteve tuaja!

  *Vemendje: Kete ja ofroj vetem komentit te pare.
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  93
  I
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...