1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

NIZER: a file organizer

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga urankajtazi, 4 Shtator 2018.

 1. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Para disa vitesh e kisha krijuar nje program te thjesht i cili bente organizimin e fajllave ne foldera perkates varesisht nga lloji i tij.
  Mirepo nuk munda ta gjej me ate program keshtu qe vendosa qe ta krijoj nje edhe me te thjesht.

  > SHKARKO <

  [​IMG]
   
  Taboo, Erooniti dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...