1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nintendo DS Lite No system file

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga Rafet Maxhuni, 5 Mars 2023.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  840
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si me instalu system file ose me i vendos ktu nese din dikush le te me ndihmon se kur po e futi SD Card po ma qet No system file
   

Shpërndaje faqen

Loading...